Jungle Animal Hair Salon 2 - Tropik Makyaj

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 72 MB
  • Version 2.0.65
  • Dil Türkçe
  • Firma TutoTOONS
Jungle Animal Hair Salon 2 mobil oyununda sevimli hayvanlar eşliğinde macera dolu bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Milyonlarca çocuğun yeni orman saçı, makyajı ve modası maceraların konu alan Jungle Animal Hair Salon 2 mobil oyununda sevimli hayvanlar ile bir araya geleceksiniz. Sahildeki sevilen güzellik salonundaki müşterilerle tanışın ve hem kızlar hem erkekler için yeni yaz tatili makyaj oyunlarını oynayın. Yıkayın, giydirin, süsleyin, eğlenceli ve çılgın görünümlere kavuşturun!

Çocukların en sevdiği orman hayvanları ve yeni oyunlar, Jungle Animal Hair Salon 2 oyununu çocuklar arasında en ünlü ve en iyi TutoTOONS devam oyunu yapıyor. Hayal gücünüzü serbest bırakacak ve eğlencenin tadını çıkartacaksınız. 

Tropik bölgeye yolculuğa çıkın ve Leopar Amy, Fil Sarah, Zebra Gizelle, Maymun Maya ve Tukan Rosa'ya merhaba deyin. Her orman hayvanının kendine göre bir tarzı ve en sevdiği kaplıcası var ama hepsinin yeni yaz modası ipuçlarına ihtiyacı var. Leopar Amy yeni makyajı ve süslü giysileri ile şirin görünmek istiyor.

Fil Sarah kaplıca banyosunu seviyor ve kumsaldaki eğlenceler için süslenmek istiyor. Zebra Gizelle yeni saç stilleri ve havalı kıyafetler denemek için sabırsızlanıyor. Maymun Maya hep ormanda oynuyor, her zaman dağınık ve her zaman karnı aç. Onu doyurmak için oyunu Android  cihazınıza indirebilirsiniz. 

Jungle Animal Hair Salon 2 - Tropik Makyaj indir